EČ pludmales volejbolā U-22

Seta sākumā ritēja līdzvērtīga cīņa abu pāru izpildījumā. Latvietēm izdevās izvirzīties vadībā ar 10:7, bet tad četrus punktus pēc kārtas guva nīderlandietes. Pēc tehniskā pārtraukuma Graudiņa un Kravčenoka spēja līdzsvarot spēli, panākot 15:15. Seta izskaņā Stāma un van Drīla izmantoja latviešu kļūdas – 16:19, pietuvojoties divu bumbu attālumā līdz uzvarai setā. Galotnē meistarīgāk nospēlēja Latvijas duets. Iesākumā panākot 20:20, bet vēlāk arī atspēlēt pirmo seta bumbu. Seta izskaņā Kravčenokas serve ļāva izcīnīt uzvaru pirmajā setā ar 25:23

Otrā seta sākumā Graudiņas agresivitāte ļāva izvirzīties trīs punktu vadībā. Tomēr nīderlandietes neļāva latvietēm ieskrieties. Rezultāts ilgi turējās līdzvērtīgs. Seta beigās atkal padevās dramatiskas. Iesākumā latvietes panāca 20:19, bet vēlāk atradās iedzinējos ar 20:21. Atkal nospēlējot aukstasinīgi seta beigas. Kravčenoka un Graudiņa izcīnīja uzvaru spēlē un A grupā. Panākums nodrošināja vietu astotdaļfinālā.

Intervija - Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, Latvijas pludmales volejbolistes

Astotdaļfinālam kvalificējās arī Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs. Savukārt dāmu dueti Varvara Brailko/ Anete Namiķe un Vanesa Grosberga/ Kristīne Briede, kā arī vīru duets Aleksandrs Nasonovs/ Roberts Kļaviņš izslēgšanas kārtu sāks no sešpadsmitdaļfināla. Sestdien Majoru pludmalē sāksies izslēgšanas sacensības, bet cīņas par medaļām aizvadīs svētdien.

Komentāri

Kategorijas