Avokado

Latvijas Televīzija skatītājiem piedāvā ārpolitikas raidījumu «Pasaules panorāma». Raidījumu vadīs LTV Ziņu dienesta Ārzemju ziņu atbildīgais redaktors Imants Frederiks Ozols.

«Pasaules panorāma» piedāvās ziņas, kā arī intervijas tiešsaistē par svarīgāko Baltijā un Ziemeļvalstīs, citviet Eiropā, kā arī visā pasaulē. Ar sižetu, interviju, grafiku, tiešsaistes sarunu un arī studijā aicināto viesu palīdzību tiks sniegts ieskats svarīgākajos notikumos un procesos, kas ietekmē dzīvi gan Latvijā, gan visā mūsu reģionā un pasaulē.

Globālo ziņu laikmetā notikums Amerikas kontinentā jau rīt var mainīt dzīvi Eiropā. Bet lēmums, kas pieņemts Rīgā – var atbalsoties visā reģionā.

«Mēs dzīvojam mainīgā laikā, kurā notikumi visā pasaulē attīstās ļoti strauji un reizēm arī neprognozējami. Tie neapšaubāmi ievieš korekcijas arī mūsu valsts ekonomikā, kā arī sociālajos un politiskajos procesos. Vēlamies skatītājiem piedāvāt daudzveidīgu un izglītojošu informāciju, kas ļautu apzināties kāda patiesībā ir nozīme ārpus Latvijas pieņemtajiem lēmumiem, kas vistiešākajā veidā ietekmē mūsu valsts iedzīvotāju ikdienu,» uzsver Imants Frederiks Ozols.

Komentāri

Kategorijas