V.I.P. 14. maijs

Santas Paegles komanda savu dalību spēlē gaida vismaz divus  gadus. Raimonda Arāja vēlas pārbaudīt savus  erudīciju nopietnākā atmosfērā. Pusfināls būs spraigs, bet spēles rezultātu noteiks jautājums par četriem Eiropas dziļākajiem ezeriem.

Dalībnieki:

Santa Paegle – komandas kapteine, mīl aktīvu dzīvesveidu, labprāt organizē pasākumus. Ir lieliska humora izjūta, ļoti patīk ceļot. Ir grūti izsist no līdzsvara. Vienmēr gatava mācīties ko jaunu.   

Argis Paeglis, komanda kapteines tēvs, interesē viss, kas ir tuvāk par citām galaktikām un lielāks par baktēriju. Piemīt pozitīvs sacensību gars. Par lielāko vērtību uzskata savu ģimeni.

Jānis Asars – kapteines draugs. Sporta entuziasts un lietpratējs, interesējas arī par politiku. Kādreiz radio vadīja raidījumu par sportu, arī šobrīd turpina aizrauties ar basketbolu un pludmales volejbolu.

Raimonda Arāja, komandas kapteine, juriste, bet strādā kā gide un tulkotāja. Brīvajā laikā ceļo, lasa, mācās valodas, ik pa brīdim uzraksta arī kaut ko par mūziku. Vislabāk jūtas koncertos un festivālos, kā arī ceļojot ar velosipēdu pa Rīgu.

Eva Vīksna, komandas kapteines draudzene. Juriste, strādā administratīvajā tiesā, galvenokārt ar cilvēktiesību jautājumiem. Brīvajā laikā  patīk būt pie dabas, lasīt labas grāmatas un skatīties labas filmas.

Kārlis Arājs, komandas kapteines dzīvesbiedrs. Žurnālists, kuram interesē laba  mūzika un erudīcijas spēles.

Komentāri

Kategorijas