[Arhīvs] Ķengaragā uzsprāgusi spirta noliktava

Rīgā, Ķengaragā notika tas, ko glābšanas dienesti sauc par «visaugstākā ranga ugunsnelaimi». Uzņēmuma «Latvijas ķīmija» teritorijā ap pusdienlaiku uzsprāga firmas «Jaunpagasts plus» spirta noliktava. Sprādziena izraisītās ugunsnelaimes likvidēšanā bija iesaistīti lielākā daļa Rīgas ugunsdzēsēju. Pēc aculiecinieku stāstītā, noliktavā ticis pārliets spirts un vienlaikus notikuši metināšanas darbi. Tas šobrīd tiek uzskatīts par visticamāko nelaimes iemeslu. Notikuma vietā bija arī mūsu korespondents Edijs Bošs. Sagaidot LTV Ziņu raidījuma «Panorāma» 55. jubileju, divu nedēļu laikā «Panorāmas» youtube kontā tiks publicēti 14 stāsti no TVP arhīva.

Rīgā, Ķengaragā notika tas, ko glābšanas dienesti sauc par «visaugstākā ranga ugunsnelaimi». Uzņēmuma «Latvijas ķīmija» teritorijā ap pusdienlaiku uzsprāga firmas «Jaunpagasts plus» spirta noliktava. Sprādziena izraisītās ugunsnelaimes likvidēšanā bija iesaistīti lielākā daļa Rīgas ugunsdzēsēju. Pēc aculiecinieku stāstītā, noliktavā ticis pārliets spirts un vienlaikus notikuši metināšanas darbi. Tas šobrīd tiek uzskatīts par visticamāko nelaimes iemeslu. Notikuma vietā bija arī mūsu korespondents Edijs Bošs.

Sagaidot LTV Ziņu raidījuma «Panorāma» 55. jubileju, divu nedēļu laikā «Panorāmas» youtube kontā tiks publicēti 14 stāsti no TVP arhīva.