«Radio SWH» 25. jubilejā gatavo dāvanu Latvijai simtgadē

Vairāk

Tieši šajā dienā -15. aprīlī - pirms 25 gadiem testa režīmā sāka raidīt «Radio SWH», kas bija pirmā privātā radiostacija Latvijā ar savu veidotu programmu. Bet vēl pēc mēneša radio svinēs oficiālo dzimšanas dienu. Nozīmīgo jubileju radio gatavojas sagaidīt ar īpašu dāvanu arī Latvijai dzimšanas dienā. 100 gados nozīmīgāko dziesmu izlasi no 1918. līdz 2018. gadam. Tās veidošanā vēl ik katrs var paspēt piedalīties. Stāsta Liene Barisa-Sermule.

Latvijā vecākā informatīvā programma «Panorāma», kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien «Panorāmas» veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests.

«Panorāma» neapšaubāmi ir mediju ikona Latvijā, un daudz kas vairāk par vienkāršu ziņu raidījumu. «Panorāma» ir Atmodas lieciniece un veicinātāja. Ar šo raidījumu uzaugušas vairākas paaudzes, kurām «Panorāmas» skatīšanās ir nesatricināms ikvakara rituāls.

«Panorāmā» strādā cilvēki, kuru sūtība ir būt notikumu centrā, lai tos atspoguļotu un vēstītu cilvēkiem par viskarstākajām aktualitātēm. Jaunie, bet profesionālie žurnālisti Aija Kinca, Jānis Geste, Karīna Rubene, Judīte Čunka un citi ikdienā strādā ar pieredzējušajiem meistariem – Andreju Volmāru, Maiju Miglu, un kadra neredzamajā pusē darbojas lieliskākie režisori, operatori, autovadītāji un redaktori visā Latvijā.

«Panorāmas» veidotāji ik pa laikam redzami arī neierastākā ampluā, piedaloties vairākos, ar ziņām nesaistītos, Latvijas televīzijas raidījumos.

Saziņai ar raidījumu:
67200056 (administratore)
67200059 (producents)
E-pasts: [email protected]

 

Komentāri

Kategorijas