Eiropas čempionāts pludmales volejbolā

Pļaviņam ar Regžu 1/4 finālā pretī stājās 2013. gada pasaules čempioni no Nīderlandes Roberts Mēuvsens un Aleksandrs Brūvers. Sākumā Latvijas duetam sanāca viss - gan serve, gan uzbrukums, gan arī aizsardzība. Latviešu pārsvaru nīderlandieši likvidēja brīdī kad Majoru kortā iepūta vējš. Abos setos Mèuvsenam/Brūveram - uzvara ar 21-19. Līdz ar to Pļaviņš Regža turnīru noslēdza 5. vietā.

Intervija - Mārtiņš Pļaviņš, 5. vieta EČ pludmales volejbolā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa ceturtdaļfinālā cīnījās pret turnīra pirmo numuru Jūliju Zudi un Šantalu Laboureru no Vācijas. Iespaidīgajā vējā maču ar diviem blokiem sāka Graudiņa, tomēr sarežğītajiem apstākļiem labāk pielāgojās vācietes. Viņas bija labākas abu setu galotnēs un uzvarēja arī visā spēlē.

Intervija - Tīna Graudiņa, 5. vieta EČ pludmales volejbolā

Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pusfinālu pret beļģiem Draisu Kekelkorenu un Tomu van Valli iesāka lieliski, tomēr otrajā setā spēli savās rokās pārņēma beļği. Uzvarētājs bija jānoskaidro izšķirošajā trešajā setā. To pateicoties Samoilova blokiem un panākumiem garajās izspēlēs uzvarēja latvieši un iekļuva finālā.

Intervija - Jānis Šmēdiņš, EČ finālists pludmales volejbolā

Rīt Majoros cīņas par medaļām. Samoilovam Šmēdiņam finālā pretī stāsies neērtie itāļi Nikolai un Lupo.