Jaunais nodoklis azartspēlēm var aizbiedēt uzņēmumu ar 3000 darbavietām Latvijā

Nākamais gads būs īpašs ar izmaiņām virknē nodokļu, ko Saeima apstiprināja jau vasarā. Viens no jauninājumiem būs nodoklis azartspēļu tiešraidēm. Latvijā ar šo biznesu nodarbojas vairākas lielas kompānijas ar tūkstošiem darbinieku. Parlamentā kolēģus ieviest jauno nodokli pārliecināja Nacionālās apvienības deputāts Imants Parādnieks, par spīti valdības rekomendācijai to nedarīt. Tagad lielākā azartspēļu tiešraižu kompānija "Evolution Gaming" draud aiziet no Latvijas tirgus.
„Īstenības izteiksme” ir Ziņu dienesta veidots analītiski pētniecisks raidījums. Žurnālisti vāc liecības, pēta dokumentus, analizē notikumus, faktus un lēmumus, veido reportāžas un piedāvā komentārus. „Īstenības izteiksmes” tematu loks ir visplašākais – no ārpolitikas līdz dzīvei Latvijas viensētās.

Mieirvaldis

Kādas Parādnieka kungam ir maģiskas spējas pārliecināt 99 cilvēkus, ka vajag lielām kompānijām palielināt nodokļus, nepakonsultējoties, vai gadienā viņi neņems un nepārcels visu biznesu. Nedomāju, ka ieguvums būs tik iespaidīgs, cik iespējamais zaudējums. Bet, redz, viens vienīgs Parādnieks pie vainas.

Rādīt vairāk

Kategorijas