Krustpunktā

Jānis Reirs par pensiju indeksāciju, pabalstiem un bērnunamiem

Krustpunktā

Bīstamās vielas suņu barībā. Pārbaužu uzticamība

Neskaidrības OCTA piemērošanā: Likums atdots FM, diskusijas turpināsies

Pagājušajā nedēļā daudzus satrauca ziņa, ka OCTA jeb civiltiesiskā apdrošināšana būšot jāveic pat tad, ja transportlīdzeklis nepiedalās satiksmē. Daudziem nav skaidrs, ko tas īsti nozīmē un kā uzraugošās institūcijas grasās to kontrolēt. Bet OCTA vispār šajā gadā ir pievērsusi uzmanību ar straujo cenu kāpumu. Šī apdrošināšana kompānijām radot zaudējumus.
Mūsu redzes lokā aktuālo notikumu analīze Latvijā un pasaulē: politiskās diskusijas, ekonomikas, sociālo u.c. problēmu analīze, amatpersonu izvaicāšana, pētnieciskie raidījumi. Tāpat studijā kopā ar ekspertiem izvērtējam un komentējam politiskās, ekonomiskās un sociālās norises Latvijā. Klausītājus viedokli aicinām izteikt "Brīvajā mikrofonā".

Uldis

Apdrošinātāji ir tādi paši zagļi kā visi citi. Jo. Ja es gadiem braucu ar darba auto, bet te nopērku savu mašīnu, man bonus klase ir dārga. Lai gan normāli būtu, ja gadiem ejot tā mainītos. Tas tāpat kā ar to kas maksā, ja bija avārija. ne jau vadītājs, bet auto īpašnieks maksā vairāk. Ja šo negrib mainīt, bet tikai palielināt apdrošināšanas summas, tad šie jau lieli zagļi, jebšu kā karteļa vienošanās. Tikai šos neviens nesoda... bet cieš visa sabiedrība...