Kultūras Rondo

Arhitekte Rasa Kleina Arhitektūras gada balvai nominētos darbos meklē pārlaicīgo

Kultūras Rondo

Jaunie horeogrāfi un dejotāji veido baleta vakaru „Iespējams...”

Ineta Zelča-Sīmansone: Jāmazina plaisa starp rekonstruētiem un "vecajiem" muzejiem

Kādas kvalitātes no muzeja darbības sagaida apmeklētājs, ko nozīmē – būt mūsdienīgam muzejam un cik būtiski ir finansiāli atbalstīt memoriālos muzejus - jautājumi, kurus pārrunājam Starptautiskajā muzeju dienā.
Kultūras Rondo ir kvalitatīvākais un daudzpusīgākais radio raidījums par kultūras procesiem Latvijā un pasaulē, kas sniedz arī izvērstas anotācijas par aktuāliem notikumiem mūzikā, mākslā, kino, teātrī, literatūrā, arhitektūrā, dizainā u.c.Kultūras Rondo redzes lokā ir tā kultūrtelpa, kurā pašreiz dzīvojam. Mēs ne tikai palīdzam orientēties kultūras notikumos, bet tiešraides sarunās apspriežam kultūras notikumu un kultūras personību rosinātas idejas. Tās ir diskusijas, kurās satiekas kultūras notikumu radītāji, kultūras dzīves organizatori un kultūras patērētāji. Sestdienas rītos raidījuma vadītāji Ingvilda Strautmane un Zigfrīds Muktupāvels pārrunā spilgtākos nedēļas notikumus un sniedz ieskatu nākamās nedēļas aktualitātēs. Bet svētdienās klausītājiem piedāvājam kultūrizglītojošu raidījumu, kurā izmantojam arī ierakstus no Latvijas Radio arhīva.Kultūras Rondo tiešajās pārraidēs ir klāt svarīgos kultūras notikumos visā Latvijā, kas ļauj nepastarpināti iepazīt kultūras personības un kultūras telpu arī ārpus Rīgas un saglabāt arhīvā būtiskas liecības par notikumiem.

Agnese

Atkal mals vienu un to pašu. Sliktā latviešu valodā, bez zināšanām par LV realitāti. Radīs savu radošumu. LR žurnālistiem prāts par īsu, lai intervētu kādu, par ko visa LV muzeju saime neņirdz?