Krustpunktā

Nedēļas aktualitātes komentē žurnālisti

Krustpunktā

Par partiju priekšvēlēšanu aģitācijas uzraudzību medijos un sociālajos tīklos

Jānis Kažociņš par Latvijas bankām, "Čekas maisiem" un vēlēšanām Krievijā

Krustpunktā lielā intervija ar Valsts prezidenta nacionālās drošības padomnieku, Nacionālās drošības padomes sekretāru, kādreizējo SAB vadītāju Jāni Kažociņu.
Mūsu redzes lokā aktuālo notikumu analīze Latvijā un pasaulē: politiskās diskusijas, ekonomikas, sociālo u.c. problēmu analīze, amatpersonu izvaicāšana, pētnieciskie raidījumi. Tāpat studijā kopā ar ekspertiem izvērtējam un komentējam politiskās, ekonomiskās un sociālās norises Latvijā. Klausītājus viedokli aicinām izteikt "Brīvajā mikrofonā".

Roberts

Patīkama skata, stalts kungs. Viens no daudzajiem, kuri raucot pieri daudz runā aplinkus, daudznozīmīgi, jau pārdesmit gadus. Par šo un par to, par draudiem, par vajadzībām, par ko vien vēlaties. Atbildības nekādas, par personīgo pat nerunājot. Atalgojums lielisks.Ko vairāk cilvēks var vēlēties. Nu un, ka tas dažam izskatās pēc tukšas mucas, sīkums. :)

Mieles palika...

Nja, tiešām - zināmas mieles palika pēc sarunas ar šo "kungu"... Viņa "superspējas" nezin kādu padomu došanā ir apšaubāmas, tā kanceleja tiešām, kā ja te kāds teica, PILNA ar visādiem liekēžiem par tūkstošu tūkstošiem atalgojumiem un slēptām prēmijām, savukārt pats intervējamais, ar 2016.gada ienākumiem (pēc VID datu bāzes) ALGĀ tai slavenajā kancelejā par neatsveramiem padomiem saņēmis pāri par 36'000 eur (!), plus 15'000 visādi "sīkumi" Lavijā, plus 1'500 USD no Štatiem, plus specdienestu pensija no Lielbritānijas (!) 40'000 GBP un citii ienākumi no Lielbritānijas vēl 40'000 GBP, KOPĀ IENĀKUMI 2016.gadā pāri par 140'000 eur (!) = VAIRĀK kā 11'500 eur mēnesī (!), - šis kungs ķiķinādams smejas un smīkņā par to, ka laikam esot gan tā kā drusku par maz, un "vienmēr jau griboties vairāk"... Un tas viss - TE, Latvijā, kur desmitiem (ja ne simtiem) tūkstošu pensionāru ar 200 eur mēnesī spiesti nezin kā IZdzīvot........ :( Goddievvārds - nepatīkamas mieles pēc šādas sarunas ar šādu personu.

kur ir saruna par ideoloģijām?

kur ir saruna par ideoloģijām? ... Kādu filosofiju pārstāv Kažociņš? Vai tā ir Kontinentālā Eiropas filosofija vai arī Analītiskā anglo-amerikāniskā filosofija?

intars

Mēs zinām cik sēz prezidenta kancelejā 50 pāri ierādņu,kas saņem lielas algas......

oļa

Labdien....Kažociņa kungs sakat lūdzu cik Vējoņa kancelejā padomdevēju,sekretāru,apakšsekretāru un lieliem atalgojumiem,bet pats vējonis vārda nevar izspiest....kam mūsu nauda aizslīd.......