Telpu futbola Virslīgas finālsērijas pirmajā mačā "RFS Futsal" uzvar pendelēs "Riga FC"

Lielā zelta finālsērijas pirmā spēle nelika vilties nevienam telpu futbola līdzjutējam – Arēnā Riga FC un RFS duelī valdīja pasaules klases telpu futbols. Augsto spēles līmeni vēroja galvenais tiesnesis Huans Kordero, kurš vairākkārt atzīts arī par pasaules labāko telpu futbola tiesnesi.

Pirmie vārti sērijā seškārtējam pasaules labākajam telpu futbolistam Rikardiņju un Riga FC vadībā ar 1:0. Turpinājumā gan RFS futbolisti ne tikai atspēlējās, bet otrajā puslaikā panāca pat 3:2 savā labā. Pēdējās minūtēs gan pārsvaru RFS nenoturēja, jo Miks Babris neveiksmīgi ieraidīja bumbu savos vārtos. Milzum daudz notikumu arī pagarinājumā, kur RFS paglāba kapteinis Leo akrobātiski neļaujot bumbai ielidot vārtos. Viss izšķīrās pēcspēles sitienos – kļūdījās pat spīdeklis Rikardiņju, bet RFS futbolisti bija veiksmīgāki uzvarot pirmo spēli pēcspēles sitienos ar 4:2.

Intervija - Miks Babris, FK "RFS Futsal" spēlētājs

Finālsērija līdz trim uzvarām turpināsies Arēnā Rīga nākamtrešdien, bet bronzas sērijā līdz divām uzvarām pirmo panākumu guva Kuldīgas Nikers, kas ar 10-3 pieveica Jēkabpils Lūšus.