"Zemgale"/LBTU uzvar "Mogo" OHL otrajā finālspēlē un panāk izlīdzinājumu sērijā

Pirmo spēli savā laukumā Zemgale zaudēja. Tāpēc mājinieki bija īpaši motivēti izlīdzināt rezultātu sērijā.

Ja Mogo vārtu drošība joprojām uzticēta jaunajam Linardam Feldbergam, tad Jelgavas komanda Bajaruna-Galēja vietā izvēlējās pieredzējušo Rihardu Cimermani.

Pilnajā Jelgavas ledus hallē arī šoreiz laukumā dominēja aizsardzība. Bet pirmo noraidījumu šajā sērijā nopelnīja Mogo līderis Gints Meija. Zemgalei vairākumā bija iespēja gūt vārtus, bet rīdzinieki briesmas novērsa.

Pēc pārtraukuma masveidīgi uz priekšu metās jelgavnieki. Perioda izskaņā tas nesa augļus. Vārtu priekšā burzmā veiklākais bija Ričards Bernhards. Zemgale vadībā ar 1-0.

Pašā otrā perioda izskaņā Mogo iedabūja ripu jelgavnieki vārtos. Bet pēc atkārtojuma noskatīšanās tiesneši vārtu guvumu neieskaitīja, jo ripa vērtu līnīju šķērsoja pēc perioda laik beigām.

Trešajā trešdaļā ļoti daudz uzbruka Mogo, rīdziniekiem bija vārtu gūšanas iespējas, bet Zemgale, ar Rihardu Cimermani priekšgalā, spēja savu cietoksni nosargāt neieņemtu.