Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Tokija» 2. daļa

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Tokija» 4. daļa

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Tokija» 3. daļa

Pirmdienās, pulksten 19:30 LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu «Aizliegtais paņēmiens» ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.

Kaspars Veiksans

Nu paskatieties uz sho izbegušo no konkursa apaļa un laimīga..????kauns ,ka taadi cilveki vispār valsts iestādē sēž!

Julia Daskeviča

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! https://goo.gl/bwjgTL

Lauma Lūse

Paldies žurnālistiem par darbu, ko veic, lai tautai un ierēdņiem atklāti parādītu reālo situāciju darbavietās. Bet ierēdņi neredz vai vienkārši negrib redzēt. Darba inspekcijas darbinieces un vadītāja attieksme ir ciniska. Kamēr nebūs miesasbojājumu vai līķu, tikmēr inspekcija uzskatīs, ka viss notiek tā, kā tam jābūt. Neviens pie sienas neliks neoficiālo darba grafiku ar uzņēmuma rekvizītiem! Tāpēc jau cilvēki brauc prom no valsts, jo jūtas neaizsargāti un beztiesiski.

JanisLaiks

Ja apmeklētājs apgalvo, ka algas lapiņā darba stundu uzskaites dati falsificēti, tad Darba inspekcijai jāapjēdz, ka eksistē dubultā grāmatvedība ar patieso darba laika un nopelnītā uzskaiti. Ja inspekcija to apjēdz, tad iesaistīt policiju un izņemt datorus uzņēmumā nevarētu būt grūti. Ne grāmatvedis, ne Gaspažiņa darba stundu xls ar roku nezīmē, ne viens ne otrs trauku mazgātājai tos nedrukās un ar zīmogiem un parakstiem neizsniegs, tādēļ Darba inspekcijas prasības ir absurdas un darbinieces pasivitāte - atbaidoša. Tādai alga no nodokļiem nav jāmaksā.

uldisdumins

Pēc šī sižeta gribas jautāt - kāpēc vispār tērēt valsts budžeta līdzekļus Valsts Darba inspekcijai? Kāda jēga no šādas konsultācijas?

Sižeti